BERDINTASUNERAKO BATZORDEA

Kargua Izen-abizenak
Batzordeburua Aitziber San Martin Lasa andrea (EH BILDU)
Batzordekideak
  • Maria Jesus Nieto Irastorza andrea (NAVARRA SUMA)
  • Silvia Gonzalez Martinez andrea (NAVARRA SUMA)
  • Piluka Garcia Castellano andrea (GEROA BAI)
  • Ales Mimentza de Irala jauna (GEROA BAI)
  • Aitziber San Martin Lasa andrea (EH BILDU)
  • Richard Ocaña Ruiz jauna (PSN-PSOE)
  • Ana Reguilon Delgado andrea (AS ZIZUR)
Ordezkoak
  • Vicente Azqueta Navarlaz jauna (NAVARRA SUMA)
  • Marina Aramendia Rodríguez andrea (NAVARRA SUMA)
  • Andoni Serrano Zabalza jauna (GEROA BAI)
  • Jon Gondan Cabrera jauna (GEROA BAI)
  • Karlos Teres Suescun jauna (EH BILDU)
  • Jose Ruiz Garrido jauna (PSN-PSOE)
  • Javier Alvarez Montero jauna (AS ZIZUR)
Eskumenak
  • Udalaren Berdintasun Planaren garapena
  • Ekintza positiboak bultzatzea
  • Sentsibilizazioa eta prestakuntza genero-berdintasunaren arloan
  • Genero-indarkeria prebenitzeko programak
  • Bateragarritasunaren aldeko Tokiko Ituna
  • Biztanleriaren dibertsitatearen normalizazioa
  • LGTBI+ politikak

GAZTERIAREN ETA HERRITARREN PARTE – HARTZEAREN BATZORDEA

Kargua Izen-abizenak
Batzordeburua  Ana Reguilon Delgado Andrea (AS ZIZUR)
Batzordekideak
  • Vicente Azqueta Navarlaz jauna (NAVARRA SUMA)
  • Maria Jesus Nieto Irastorza andrea (NAVARRA SUMA)
  • Piluka Garcia Castellano andrea (GEROA BAI)
  • Andoni Serrano Zabalza jauna (GEROA BAI)
  • Karlos Teres Suescun jauna (EH BILDU)
  • Richard Ocaña Ruiz jauna (PSN-PSOE)
  • Ana Reguilon Delgado andrea (AS ZIZUR)
Ordezkoak
  • Iñigo Goñi Isturiz jauna (NAVARRA SUMA)
  • Silvia Gonzalez Martinez andrea (NAVARRA SUMA)
  • Ales Mimentza de Irala jauna (GEROA BAI)
  • Jon Gondan Cabrera jauna (GEROA BAI)
  • Jose Angel Saiz Aranguren jauna (EH BILDU)
  • Jose Ruiz Garrido jauna (PSN-PSOE)
  • Javier Alvarez Montero jauna (AS ZIZUR)
Eskumenak
  • Gaztetxe – Local Juvenil Ametxea
  • Boluntariotza
  • Gazteentzako Informazio Bulegoa
  • Nerabe eta gazteentzako jardueren antolaketa
  • Herritarren Partaidetzarako Planaren kudeaketa
  • Aurrekontu parte-hartzaileak egiteko prozesuak
  • Diru-biltzeak

HIRIGINTZA, MUGIKORTASUNA ETA INGURUNEAREN BATZORDEA

Kargua Izen-abizenak
Batzordeburua Ales Mimentza De Irala jauna (GEROA BAI)
Batzordekideak
  • Felix Castor Zunzarren Fernandez jauna (NAVARRA SUMA)
  • Marina Aramendia Rodriguez andrea (NAVARRA SUMA)
  • Ales Mimentza de Irala jauna (GEROA BAI)
  • Andoni Serrano Zabalza jauna (GEROA BAI)
  • Jose Angel Saiz Aranguren jauna (EH BILDU)
  • Jose Ruiz Garrido jauna (PSN-PSOE)
  • Ana Reguilon Delgado andrea (AS ZIZUR)
Ordezkoak
  • Vicente Azqueta Navarlaz jauna (NAVARRA SUMA)
  • Maria Jesus Nieto Irastorza andrea (NAVARRA SUMA)
  • Piluka Garcia Castellano andrea (GEROA BAI)
  • Jon Gondan Cabrera jauna (GEROA BAI)
  • Karlos Teres Sueskun jauna (EH BILDU)
  • Richard Ocaña Ruiz jauna (PSN-PSOE)
  • Javier Alvarez Montero jauna (AS ZIZUR)
Eskumenak
  • Hiri-garapena
  • Planifikazioa eta azpiegiturak
  • Obra publikoak
  • Lorategiak
  • Hiri-altzariak
  • Hilerria
  • Argiztapen publikoa
  • Kaleen garbiketa
  •  Mantentze- eta zainketa-lan orokorrak
  •  Etxebizitza eta eraikinen zaharberritzea
  •  Jarduera sailkatuak
  • Irisgarritasuna eta mugikortasuna
  • Kaleen zainketa
  • Garraioa
  • Ingurumena
  • Hiri-ekologia eta hondakinak

GIZARTE ZERBITZUEN BATZORDEA

Kargua Izen-abizenak
Batzordeburua Piluka Garcia Castellano Andrea (GEROA BAI)
Batzordekiak
  • Iñigo Goñi Isturiz jauna (NAVARRA SUMA)
  • Maria Jesus Nieto Irastorza andrea (NAVARRA SUMA)
  • Piluka Garcia Castellano andrea (GEROA BAI)
  • Andoni Serrano Zabalza jauna (GEROA BAI)
  • Jose Angel Saiz Aranguren jauna (EH BILDU)
  • Jose Ruiz Garrido jauna (PSN-PSOE)
  • Javier Alvarez Montero jauna (AS ZIZUR)
Ordezkoak
  • Marina Aramendia Rodriguez andrea (NAVARRA SUMA)
  • Vicente Azqueta Navarlaz jauna (NAVARRA SUMA)
  • Ales Mimentza de Irala jauna (GEROA BAI)
  • Jon Gondan Cabrera jauna (GEROA BAI)
  • Karlos Teres Sueskun jauna (EH BILDU)
  • Richar Ocaña Ruiz jauna (PSN-PSOE)
  • Ana Reguilon Delgado andrea (AS ZIZUR)
Eskumenak
  • Gizarte-politikak eta gizarte-ongizatea
  • Haurtzaroa
  • Familia
  • Gizarteratzea eta autonomiaren sustapena
  • Etxez Etxeko Laguntza Zerbitzua
  • Familiei laguntzeko zentroa
  • Hezkuntza-planifikazioa
  • Harremanak lehen eta bigarren hezkuntzako ikastetxeekin
  • Garapenaren aldeko lankidetza
  • Diru-laguntzak irabazi-asmorik gabeko entitateentzat
  • 0-3 urteko haur-eskola
  • Boluntariotza
  • Haurtzaro eta Nerabezaroaren Kontseilua

ARDOI KIROL PATRONATUA

Kargua Izen-abizenak
Batzordeburua Jose Angel Saiz Aranguren jauna (EH BILDU)
Batzordekideak
  • Silvia Gonzalez Martinez andrea (NAVARRA SUMA)
  • Andoni Serrano Zabalza jauna (GEROA BAI)
  • Karlos Teres Sueskun jauna (EH BILDU)
  • Richard Ocaña Ruiz jauna (PSN-PSOE)
  • Javier Alvarez Montero jauna (AS ZIZUR)
  • Miguel Bermejo Lopez jauna (ATLETISMO ATALA)
  • Josu Perez Diago jauna (NATAZIOA ATALA)
  • Aitziber Gorraiz Larrion andrea (TAEKWONDO ATALA)
  • Cristiana Urdanoz Ruiz andrea (GIMNASIA ATALA)
  • Ignacio Bergera Matajauna (ZIZUR ZENDEAKO UDALA)
Ordezkoak
  • Marina Aramendia Rodríguez andrea (NAVARRA SUMA)
  • Iñaki Ayerra Iturain jauna (GEROA BAI)
  • Aitziber San Martin Lasa andrea (EH BILDU)
  • Jose Ruiz Garrido jauna (PSN-PSOE)
  • Ana Reguilon Delgado andrea (AS ZIZUR)
  • Asunta Mª Chapa Prado andrea (ZIZUR ZENDEAKO UDALA)
Eskumenak
  • Kirolari, oro har, buruzko gaietan esleitutako eskuduntzak.
  • Oinarrizko kirola sustatzea.
  • Kirol-instalazioen kudeaketa.
  • Kirol-jarduerak eta -eskaintza.
  • Kirol-ekitaldiak antolatzea.
  • Kirol-klub eta -atalentzako diru-laguntzen deialdia.
  • Eman liezazkiokeen beste atribuzio batzuk.

KULTURA UDAL PATRONATUA

Kargua Izen-abizenak
Batzordeburua Karlos Teres Sueskun jauna (EH BILDU)
Batzordekideak
  • Marina Aramendia Rodríguez andrea (NAVARRA SUMA)
  • Ales Mimentza de Irala jauna (GEROA BAI)
  • Aitziber San Martin Lasa andrea (EH BILDU)
  • Richard Ocaña Ruiz jauna (PSN-PSOE)
  • Ana Reguilon Delgado andrea (AS ZIZUR)
  • Patty Amelia Cavero De la Peña andrea (ZIZUR ZENDEAKO UDALA)
  • Idoia Pastor Jimenez andrea (HEZIBIDEA GURASO ELKARTEA)
  • Iñaki Ibero Moriones jauna (JOALDUNAK)
  • Jon Uribe-Etxeberria Guruzeaga jauna (GARRAZTA ELKARTEA)
Ordezkoak
  • Silvia Gonzalez Martinez andrea (NAVARRA SUMA)
  • Andoni Serrano Zabalza jauna (GEROA BAI)
  • Jon Gondan Cabrera jauna (GEROA BAI)
  • Jose Angel Saiz Aranguren jauna (EH BILDU)
  • Jose Ruiz Garrido jauna (PSN-PSOE)
  • Javier Alvarez Montero jauna (AS ZIZUR)
  • Susana Velaz Ballesteros andrea (ZIZUR ZENDEAKO UDALA)
Eskumenak
  • Udalaren kultura-arloari buruzko gaietan esleitutako eskuduntzak.
  • Programazio kulturala.
  • Zaindariaren festak eta San Andres festa.
  • Kultura-, jai- eta musika-arloko zikloak, baita kultura alternatibokoak ere.
  • Diru-laguntzak kultura-arloko tokiko elkarte eta kolektiboentzat.
  • Euskara sustatzea.
  • Hizkuntza-politika.
  • Festa-batzordea.
  • Eman liezazkiokeen beste atribuzio batzuk.

LEHENDAKARITZA, FUNTZIO PUBLIKOA ETA HERRITARREN SEGURTASUNAREN BATZORDEA

Kargua Izen-abizenak
Batzordeburua Andoni Serrano Zabala jauna (GEROA BAI)
Batzordekideak
  • Iñigo Goñi Isturiz jauna (NAVARRA SUMA)
  • Silvia Gonzalez Martinez andrea (NAVARRA SUMA)
  • Andoni Serrano Zabalza jauna (GEROA BAI)
  • Ales Mimentza de Irala jauna (GEROA BAI)
  • Karlos Teres Sueskunjauna (EH BILDU)
  • Richard Ocaña Ruiz jauna (PSN-PSOE)
  • Javier Alvarez Montero jauna (AS ZIZUR)
Ordezkoak
  • Felix Castor Zunzarren Fernández jauna (NAVARRA SUMA)
  • Vicente Azqueta Navarlaz jauna (NAVARRA SUMA)
  • Piluka Garcia Castellano andrea (GEROA BAI)
  • Jon Gondan Cabrera jauna (GEROA BAI)
  • Aitziber San Martin Lasa andrea (EH BILDU)
  • Jose Ruiz Garrido jauna (PSN-PSOE)
  • Ana Reguilon Delgado andrea (AS ZIZUR)
Eskumenak
  • Plantilla organikoa
  • Hitzarmenak eta akordioak langileekin
  • Lan-eskaintza publikoa
  • Lanpostuen deialdia
  • Zerbitzu Orokorrak
  • Agiritegia
  • Bake-epaitegia
  • Lan-arriskuen prebentzioa
  • Herritarren segurtasuna eta babesa
  • Administrazioaren kalitatea eta modernizazioa
  • Gardentasuna
  • Teknologia berriak

MUSIKA ESKOLA PATRONATUA

Kargua Izen-abizenak
Batzordeburua Jon Gondan Cabrera jauna (GEROA BAI)
Batzordekideak
  • Iñigo Goñi Isturiz jauna (NAVARRA SUMA)
  • Piluka Garcia Castellano andrea (GEROA BAI)
  • Karlos Teres Sueskun jauna (EH BILDU)
  • Jose Ruiz Garrido jauna (PSN-PSOE)
  • Ana Reguilon Delgado andrea (AS ZIZUR)
  • Carmen Barasoain Sadaba andrea (IRAKASLEGOAREN ORDEZKARIA)
  • Mª Eugenia Abáigar Estanga andrea(LANGILEGOAREN ORDEZKARIA)
  • Mikel Rípodas Cañamares jauna (MUSIKA ESKOLAKO ZUZENDARIA)
  • Susana Velaz Ballesteros andrea (ZIZUR ZENDEAKO UDALA)
Ordezkoak
  • Marina Aramendia Rodríguez andrea (NAVARRA SUMA)
  • Andoni Serrano Zabalza jauna (GEROA BAI)
  • Ales Mimentza de Irala jauna (GEROA BAI)
  • Aitziber San Martin Lasa andrea (EH BILDU)
  • Richard Ocaña Ruiz jauna (PSN-PSOE)
  • Javier Alvarez Montero jauna (AS ZIZUR)
  • Patty Amelia Cavero de la Peña andrea (ZIZUR ZENDEAKO UDALA)
Eskumenak
  • Haren jardueraren programazioari buruzko gaietan esleitutako eskuduntzak, erakunde autonomoaren beraren estatutuetan jasotakoak.

OGASUN ETA GARAPEN EKONOMIKOAREN BATZORDEA

Kargua Izen – abizenak
Batzordeburua
Javier Alvarez Montero jauna (AS ZIZUR)
Batzordekideak
  • Felix Castor Zunzarren Fernandez jauna (NAVARRA SUMA)
  • Vicente Azqueta Navarlaz jauna (NAVARRA SUMA)Javier Alvarez Montero jauna (AS ZIZUR)
  • Ales Mimentza de Irala jauna (GEROA BAI)
  • Piluka Garcia Castellano andrea (GEROA BAI)
  • Aitziber San Martin Lasa andrea (EH BILDU)
  • Jose Ruiz Garido jauna (PSN-PSOE)
  • Javier Alvarez Montero jauna (AS ZIZUR)
Ordezkoak
  • Silvia Gonzalez Martinez andrea (NAVARRA SUMA)
  • Marina Aramendia Rodriguez andrea (NAVARRA SUMA)
  • Andoni Serrano Zaalza jauna (GEROA BAI)
  • Jon Gondan Cabrera jauna (GEROA BAI)
  • Jose Angel Saiz Aranguren jauna (EH BILDU)
  • Richard Ocaña Ruiz jauna (PSN-PSOE)
  • Ana Reguilon Delgado andrea (AS ZIZUR)
Eskumenak
 

  • Tokiko ekonomia eta udalaren eta haren organoen aurrekontuaren kudeaketa
  • Kontuen Batzorde Berezia
  • Erosketen batzordea
  • Fakturazioak
  • Udalaren ondarea eta inbentarioa
  • Katastroa
  • Kontratuak
  • Zergak, tasak eta prezio publikoak
  • Zerga-ordenantzak
  • Kontabilitatea eta altxortegia
  • Kontu-hartzailetza
  • Kontribuzioa eta zergak
  • Ekintzailetza sustatzeko programen kudeaketa
  • Kontratazioaren eta enpleguaren sustapena
  • Coworking Zizurlan
  • Merkataritza
  • Tokiko ekonomia-ehuna babestu eta dinamizatzeko zerbitzua
  • Laguntza eta diru-laguntzei buruzko zerbitzua
  • Tokiko Agenda 21
  • Enpresa publikoa
  • Koordinazioa entitate sozial eta instituzionalekin
  • Industria, turismoa eta teknologia

GOBERNU TALDEA

Kargua Izena
Alkatea Jon Gondan Cabrera jauna (GEROA BAI)
1. Alkateordea Pilar Garcia Castellano Andrea (GEROA BAI)
Andoni Serrano Zabalza jauna (GEROA BAI)
Ales Mimentza de Irala jauna (GEROA BAI)

TOKIKO GOBERNU BATZORDEA

Kargua Izena
Alkatea Jon Gondan Cabrera jauna (GEROA BAI)
1. Alkateordea Pilar Garcia Castellano Andrea (GEROA BAI)
Andoni Serrano Zabalza jauna (GEROA BAI)
2. Alkateordea Jose Angel Saiz Aranguren jauna (EH BILDU)
 Aitziber San Martin Lasa Andrea (EH BILDU)
3. Alkateordea  Javier Alvarez Montero jauna (AS ZIZUR)